Telefon +420 774 431 196

 Přihlásit se

Blog

Zlatá barva v interiéru

Zlatá barva v interiéru


Datum zveřejnění: 09.02.2018

Jste zastáncem toho, že zlatá barva patří pouze na zámek, či do honosnějších interiérů? Vyvedeme vás z omylu! Když se zlatá barva dobře zakomponuje a bude ladit s interiérem vašeho domova, dodá mu především útulnost a navodí zde příjemnou atmosféru.


ČÍST CELÉJaký konferenční stolek je ten ideální?

Jaký konferenční stolek je ten ideální?


Datum zveřejnění: 27.01.2018

Vybavujete svůj obývací pokoj a nevíte si rady s výběrem konferenčního stolku? Tento malý pomocník není určen pouze k dekoraci, špíše právě slouží jako praktický kousek nábytku pro servírování a odkládání menších věcí a pohoštění. Vždyť kam by jste jinak servírovali kávu pro vaši návštěvu?


ČÍST CELÉProč mít doma toaletní stolek?

Proč mít doma toaletní stolek?


Datum zveřejnění: 29.12.2017

Z průzkumu vyšlo, že žena stráví před zrcadlem až 55 minut denně. Zkuste si spočítat kolik hodin to dělá za týden, měsíc, rok.. Spousta času, viďte! U mužů je to poměrně méně, proto tento článek zaměříme na vás, ženy. Jelikož je cca 60% žen alespoň jednou týdně s tím, co vidí v zrcadle nespokojená, tráví čas především svou úpravou. A k tomu nenajdete lepšího společníka, než je toaletní stolek!


ČÍST CELÉJak nejlépe vybrat sedací soupravu?

Jak nejlépe vybrat sedací soupravu?


Datum zveřejnění: 15.12.2017

Sedací souprava, gauč, pohovka nebo jen sedačka. Stejně jako postel je nedílnou součástí a dominantou ložnice, v případě obývacího pokoje je to právě sedací souprava. Není to levná záležitost, a právě proto by se měl klást důraz na její výběr.


ČÍST CELÉ5 TIPŮ JAK ZÚTULNIT VÁŠ DOMOV

5 TIPŮ JAK ZÚTULNIT VÁŠ DOMOV


Datum zveřejnění: 28.11.2017

Právě jste se nastěhovali do nového a přijde vám interiér stále tak prázdný a chladný? Nebo přemýšlíte jak vašemu stávajícímu domovu dát větší šmrnc a jak ho více zútulnit? A nepatříte mezi lidi co mají tzv. "designové oko"? Máme pro vás nejméně 5 tipů jak na to!


ČÍST CELÉHistorie italského nábytku

Historie italského nábytku


Datum zveřejnění: 14.11.2017

Zajímala vás vždy historie a dějepis byl váš nejoblíbenější předmět ve škole? Tak právě pro vás tu je tento článek, který byl napsán za účelem dozvědět se více o našich dodavatelích a vrátit se v čase jak do vzdálené, tak i do blízké minulosti.


ČÍST CELÉJak vybrat správný jídelní stůl?

Jak vybrat správný jídelní stůl?


Datum zveřejnění: 31.10.2017

Jídlo je v našem životě stejně tak důležité jako spánek. Je důležité jíst v klidu a pohodlí. U jídla trávíme čas se svou rodinou, blízkými a přáteli a s tím je potřeba také počítat při výběru jídelního stolu. Jídelní stůl nemá pouze jeden účel! Kromě stravování splňuje účel společného stolování a slouží hlavně jako komunikační prvek. Pojďme si tedy říct, na co nezapomenout při výběru tohoto důležitého společníka.


ČÍST CELÉÚložné prostory - Hodně věcí a málo místa

Úložné prostory - Hodně věcí a málo místa


Datum zveřejnění: 03.10.2017

Asi každý z nás by doma našel minimálně jednu věc, na kterou za celý rok nesáhl, ale stále ji má z nějakého důvodu doma. Ať už je to kus oblečení, stará váza, nebo album s fotkami. Věci, které nijak nezdobí váš domov a k praktickému využití jsou nepotřebné, ale nemůžete se jich zbavit. Věci, které jsou vašemu srdci blízké, a proto nemáte srdce je vyhodit. Právě pro tyto věci jsou určeny úložné prostory!


ČÍST CELÉJak vybrat noční stolek?

Jak vybrat noční stolek?


Datum zveřejnění: 18.09.2017

Malý, ale zatraceně praktický pomocník! Ano je zde řeč o nočním stolku. Jeden z nejmenších kousků nábytku a přesto je tak nezbytný. Nejenže vizuálně doplňuje vaši postel, a tak i celou ložnici, ale umíte si představit odkládat večer sklenici s vodou, rozečtenu knihu, nebo třeba brýle na zem vedle postele? Pojďme si shrnout pár základních pravidel jak nevybrat tady toho malého pomocníka špatně.


ČÍST CELÉTrendy tapety i u vás doma

Trendy tapety i u vás doma


Datum zveřejnění: 11.09.2017

Tapety se vrací do našich domovů a prošly obrovskou proměnou. Není třeba se jich bát, vyzkoušejte současné materiály a vzory, které si zamilujete. Pojďte se přesvědčit. Mysleli jste si, že tapety mají nejlepší léta za sebou? Opak je pravdou. Pojďte se podívat na současný trend tapetových vzorů i motivů. Takové doma rozhodně chtít budete.


ČÍST CELÉJak správně vybrat skříň?

Jak správně vybrat skříň?


Datum zveřejnění: 30.08.2017

Vzhled, velikost, barva, počet polic? Stojíte právě před tímto zástupem otázek a nevíte si rady při výběru skříně? Nebojte, my vám poradíme!


ČÍST CELÉJaký styl je ten váš?

Jaký styl je ten váš?


Datum zveřejnění: 15.08.2017

Máte to tak, že s každým ránem se vaše myšlenky, stejně jako i vaše nálady změní? Jste celý život zamilovaní do jednoho a toho samého stylu, nebo se vaše představy mění stejně tak rychle jako počasí? Pokud patříte do skupiny nerozhodných, určitě je tento článek psaný právě pro Vás! Pokud věrně fandíte jednomu stylu, pojďte se zkusit nechat přesvědčit, že třeba i jiný styl by vašemu domovu slušel. Ne nadarmo se říká, že změna je život!


ČÍST CELÉMá kancelář vliv na vaše pracovní úspěchy?

Má kancelář vliv na vaše pracovní úspěchy?


Datum zveřejnění: 28.07.2017

Jste v práci unavení, roztěkaní a neudržíte dlouho pozornost při své práci? Máme pro vás několik rad jak nejlépe by měla vaše kancelář či pracovna vypadat. Nebudeme mluvit pouze o nábytku, který by neměl chybět a o jeho rozmístění. Také vám povíme nejlepší kombinace barev a o kompozici celé pracovny podle učení Feng-Shui. Tak pojďme na to!


ČÍST CELÉ25 let spánku v tom nejlepším pohodlí

25 let spánku v tom nejlepším pohodlí


Datum zveřejnění: 09.07.2017

Každý člověk spí průměrně 6 - 8 hodin denně, jinak řečeno prospí jednu třetinu celého dne. Můžeme tedy říci, že spánkem strávíme více jak 2 dny týdně, přes 100 dní v roce a také člověk v průměru prospí okolo 25 let svého života. ANO! 25 let našeho života prospíme, a proto stojí za to si tu čtvrtku života trochu zpříjemnit!


ČÍST CELÉOsvětlení vašeho domova

Osvětlení vašeho domova


Datum zveřejnění: 21.06.2017

Při vybavování nového domova je nedílnou součástí i osvětlení a v některých případech je bohužel opomíjeno. Takový pěkný lustr, či lampa udělá ve vaší místnosti nejen parádu, ale především příjemnou atmosféru a vytvoří kouzlo vašeho domova.


ČÍST CELÉVýstava SALONE DEL MOBILE MILANO

Výstava SALONE DEL MOBILE MILANO


Datum zveřejnění: 28.05.2017

Začátkem dubna 2017 jsme měli možnost zúčastnit se 56. ročníku věhlasné výstavy Salone del Mobile v Miláně. Na této výstavě se prezentovalo a vystavovalo na obdiv svou práci přes 2000 vystavovatelů. Rok od roku je tato výstava větší a větší a nabídka dodavatelů se stále rozšiřuje.


ČÍST CELÉKde nás najdete:

Showroom České Budějovice

Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Fakturační údaje:

LV Agency s.r.o.

Dubné 148
373 84 Dubné

Krajský soud v Českých Budějovicích,
Oddíl C, Vložka 15629

IČ: 28072341
DIČ: CZ28072341

Kontakt:

Máte dotazy?

Telefon:
+420 774 431 196

E-mail:
info@italskyinterier.cz

Web:
www.italskyinterier.cz