Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

3D Vizualizace (moderní i zámecké interiéry)

Představivostí a fantazií jsme obdařeni všichni, vidět ale z výkresu dispozice skutečnou podobu interiéru, to ale nedokáže každý. Jak bude vypadat křesílko vedle sedací soupravy? A co to krásné svítidlo nad jídelním stolem, když na internetu je jen jeho samotná fotka? Tyto myšlenky se Vám mohou honit hlavou při listování výkresy nebo seznamem interiérových prvků. Nahlédněte s námi do budoucnosti a prohlédněte si Váš interiér ještě dříve, než bude existovat!

Nabízíme Vám vytvoření fotorealistických vizualizací Vašeho interiéru, které budou věrně reprezentovat a znázorňovat vybrané barvy a dekory interiérových prvků, umístění dekorací i podobu svítidel. Jednotlivé prvky převezmeme do vizualizace přímo z modelových knihoven výrobce, nebo je vymodelujeme dle skutečné podoby, ať už se jedná o svítidlo či konferenční stolek. Stejně tak dekory materiálů nábytku, podlah, pracovních desek atd. Vše pak poskládáme tak, aby celek věrně reprezentoval vzhled Vašeho budoucího interiéru a Vám ho tak maximálně přiblížil. Vy se tak ujistíte v tom, že vše ladí a zapadá do sebe, a hlavně se budete o to více těšit.

 

Máme pro Vás 3 varianty jednotlivých balíčků:  

BASIC (např. pro redesign interiéru) - zpracování koláže interiéru na základě sdělení požadavků klienta (zejména styl a barevnost). Poradíme Vám s výběrem dekorů, výběrem nábytku a dekorací. 

Cena: 

  • obytné místnosti: 100,- Kč/ m2 - dle interiéru a požadavků

 

PROFI (nejžádanější varianta) - dispoziční návrh, dispoziční řešení nábytku v prostorách, návrh barev a dekorů, výběr nábytku, světel, dekorací + vizualizace bytu. Včetně kompletního stylingu místnosti pomocí doplňků.

Cena: 

  • obytné místnosti: 200,- Kč/ m2
  • Ostatní místnosti: 200,- Kč/ m2
  • Koupelny: 280,- Kč/ m2

 

EXCLUSIVE  - Interiérová studie zahrnuje: dispoziční návrh, dispoziční řešení nábytku v prostorách, architektonické řešení interiéru bytu jako předloha pro výrobu a výběr konkrétních interiérových prvků (nábytek, světla, obklady, dlažba) včetně okótování a legendy. Návrh barev a dekorů interiéru bytu, výkresová dokumentace v úrovni studie, vizualizace bytu.

Cena: 

  • obytné místnosti: 350,- Kč/ m2
  • Ostatní místnosti: 300,- Kč/ m2
  • Koupelny: 500,- Kč/ m2

Při nadstandartních plochách je možná sleva.

 

Cena je stanovena individuálně na základě požadavků klienta a rozměrů. Ceník je pouze orientační.

Ukázka vizualizací

 

Design: Virtua Design


Pro zaslání dalších námi zpracovaných vizualizací nás kontaktujte.

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY