Telefon +420 774 431 196

PRO ARCHITEKTY A DESIGNERY

Nabízíme spolupráci při návrhu a realizaci interiéru či exteriéru. Zajišťujeme kompletní dodávku bytového a komerčního nábytku a doplňků po celé České a Slovenské republice včetně dopravy a montáže. 

 

  • kompletní podpora asistenčního týmu, pravidelné katalogy a letáky ZDARMA
  • snadný a rychlý přístup k aktualizovaným údajům 
  • široké portfolio moderního, stylového a barokního nábytku
  • slevy pro Vás či pro Vaše klienty

 

B2B ZÓNA:

Napište nám pro přihlašovací údaje, rádi Vám je zašleme. V B2B zóně najdete veškeré katalogy a informace - http://www.votavova-interiery.cz

 

VZORKOVNA A PROSTOR PRO JEDNÁNÍ S VAŠIMI KLIENTY

V rámci doplňkových služeb máte možnost domluvit si jednání s klientem přímo v našich prostorech. K dispozici Vám jsou veškeré vzorky materiálů a barev, katalogy, asistence a služby back office, wi-fi. 

 

ZAPŮJČENÍ VZORKŮ

Vzorky materiálů a barev jsou nezbytné pro správný výběr nábytku. Rádi Vám zapůjčíme vzorky pro Vaše klienty. Způsob doručení, doba zápůjčky a počet je dle individuální domluvy. 

 

3D MODELY K PRUDUKTŮM

Víme, co všechno povolání architekta obnáší, a proto Vám chceme práci trochu usnadnit. Rádi Vám poskytneme 3D modely (3DS a DWG) zboží Italského Interiéru. 

 

PROVIZE

Jste architekt či designer? Kontaktujte nás a rádi se s Vámi potkáme. Osobně Vám sdělíme výhody spolupráce s Italskym Interiererm vč. výše provize.

 

KONTAKTUJTE NÁS: +420 774 431 196, info@italskyinterier.cz

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY