Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

Menu

Potahové látky

 

Potahové látky jsou určené zejména pro čalounění nových i starších kusů nábytku. Mimo to Vám také navrhneme a ušijeme např. povlečení, ubrusy, prostírání, polštářky a další. V naší nabídce najdete širokou nabídku látek v barokním a zámeckém stylu.

 

Široká nabídka struktur, barev, stylů a zejména množství brokátu, hedvábí, sametu, moaré, gobelinu, mikrovlákna, kůže, jemné a hrubé, jednobarevné a vzorované tkaniny.  Pro majitelé restaurací, hotelů, kaváren a společně s architekty a designéry, kteří pracují na komerčních projektech, určitě ocení odolnost proti ohni, opotřebení a snadnou údržbuTextílie zaujmou svou elegancí, jednoduchostí, přirozeností a jedinečným designem. Doba dodání: 6-8 týdnů, dle typu látky. Výroba: 100% made in Italy. Kontaktujte nás pro bližší informace o materiálech a metráži, vzorník látek Vám rádi zapůjčíme a zpracujeme kompletní cenovou nabídku. Na vyžádání Vám zašleme kompletní nabídku látek, zde zobrazujeme pár vybraných látek.

 

  • čalounické látky
  • čalounické porty
  • pro kompletní nabídku a vzorníky nás kontaktujte

 

Poptávkový formulář

 

 


ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o tajných akcích a novinkách italského interiéru. Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY