Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

Menu

Kanceláře

Ručně vyráběný nábytek - 100% made in Italy

 

Barokní kancelářský nábytek je ztělesněním luxusu, ušlechtilosti a krásy. Představte si silné zlaté brokátové čalounění, zlacené ozdobné předměty, velká zrcadla a ručně malované ornamenty. Prostor vyladěný do baroka snoubí honosnost a trochu melancholie. 

V naší nabídce najdete vznešené kousky italského barokního nábytku. Stavíme na kvalitě nabízených produktů a originalitě. Zastupujeme italskou značku Modenese, díky které Vám umožníme zakázkovou výrobu barokního nábytku dle vašich představ a požadavků. Náš barokní nábytek je k dispozici v mnoha barevných variantách, které navíc lze kombinovat. Abyste si nábytek dokázali lépe představit v prostoru, připravíme vám zdarma 2D vizualizaci. Doba dodání je 2-3 měsíce. Zkrátka, italský nábytek dodá vašemu domovu to pravé kouzlo. Naše zakázková výroba je kombinací designu a funkčnosti dle Vašeho přání.

  

  • kancelářské stoly
  • jednací stoly
  • kancelářské židle
  • knihovny
  • úložné prostory
  • křesla, stolky

 

Vše o značce Modenese: ZDE   

Dřevo: dýha, masivní dřevo

Barevné provedení: zlaté a stříbrné listy (slitina mosazi a mědi), patina, lak (dle RAL vzorníku), dekory dle vzorníku - ZDE

Ruční malba - dekory na nábytku: dle našich standardních dekorů (viz. katalog) nebo dle Vašich požadavků (např. Váš návrh dekoru, ornament, erb, logo..)

Čalounění: vybrat si můžete ze stovek variant čalounění nebo si můžete dodat své

 

Pro kompletní nabídku a bližší informace nás kontaktujte, rádi Vám přivezeme vzorníky a katalogy.

 

Katalogy 

  

  

Poptávkový formulář

 

 

 


ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru. Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY