Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

Menu

Blog

Originální dárek v Vánocům

Originální dárek v Vánocům


Datum zveřejnění: 13.12.2018

Pomalu je tu další konec roku a k tomu neodmyslitelně patří Vánoce. Období, kdy trávíte čas s rodinou, s dobrým jídlem a v tuto chvíli si někteří z vás stále lámou hlavu nad výběrem vánočních dárků. Došly vám nápady, inspirace, nebo jen chcete ježíškovskou změnu? Zkuste vašim blízkým pořídit kousek do jejich domácnosti, tím určitě chybu neuděláte! Navíc dárek do domácnosti můžete věnovat hned několika osobám dohromady a to se vyplatí.


ČÍST CELÉDeky pro útulné zahřátí

Deky pro útulné zahřátí


Datum zveřejnění: 25.11.2018

Ne nadarmo se říká spojení TEPLO DOMOVA. Každý se cítí ze všeho nejlépe v tom svém “doma” a my máme pro vás další tip, jak to vaše teplo domova ještě o nějakou tu laťku posunout. Především v tomto ročním období je potřeba se zahřát a dopřát si odpočinek hezky, pěkně a především útulně.


ČÍST CELÉJak pečovat o lesklé povrchy nábytku?

Jak pečovat o lesklé povrchy nábytku?


Datum zveřejnění: 15.11.2018

Lesklý nábytek je na první pohled okouzlující, avšak jeho samotná údržba může být pro někoho z nás “velkým strašákem”. Jaké prostředky pro zachování 100% lesku použít a jak správně se tomuto typu nábytku věnovat, vám poradíme v následujícím článku.


ČÍST CELÉCena versus kvalita nábytku

Cena versus kvalita nábytku


Datum zveřejnění: 03.11.2018

Každý z nás je jiný a také má každý jiné možnosti. Někdo si může dovolit co nejdražší kousky a ti druzí si raději počkají na akce a slevy, nebo zvolí tzv. “lowcost” variantu. Toto jsou dva extrémy, ale co ti, kterým záleží na kvalitě a platí pouze za to, co má opravdu hodnotu? Víte jak poznáte opravdovou kvalitu nábytku? Po přečtení tohoto článku už nemůžete šlápnout vedle.


ČÍST CELÉElegance a luxus i k vám domů

Elegance a luxus i k vám domů


Datum zveřejnění: 26.10.2018

Když se u vás doma rozhlédnete kolem sebe a říkáte si, že tomu chybí ten správný šmrnc, ale bytového designéra hned tak volat nechcete. Nejste minimalistický typ a líbí se vám honosnost a luxus. Nemáte rádi tradiční styl a cítíte se lépe v na oko bohatém prostředí. Tak tento článek je přímo pro vás!


ČÍST CELÉKvalitní spánek je polovina zdraví

Kvalitní spánek je polovina zdraví


Datum zveřejnění: 10.10.2018

Každému z nás se určitě už někdy stalo, že jsme byli celý den unavení, bez nálady a jak se říká “celí rozlámaní”. Probudili jsme se s pocitem, že jsme místo spánku celou noc dělali fyzickou práci, nebo dokonce uběhli maraton. A ono stačí tak málo, stačí si vybrat správné zařízení, vědět pár triků a všechny podobné problémy už řešit nikdo z nás nemusí.


ČÍST CELÉJak vybrat nábytek do jídelny

Jak vybrat nábytek do jídelny


Datum zveřejnění: 14.09.2018

Jídelna je místo, které rozděluje domov na obytnou a na kuchyňskou část. V některých případech je jídelna součástí buď to kuchyně, nebo obývacího pokoje a nebo je vše v jedné místnosti dohromady. V jídelně každý den rodina usedá ke společnému hodování a tráví zde společný čas. My bychom vám rádi poradili, jak tento důležitý prostor ve vašem domě co nejlépe vybavit.


ČÍST CELÉJak správně sedět?

Jak správně sedět?


Datum zveřejnění: 24.08.2018

Ve svém životě lidé nejvíce času stráví samozřejmě spánkem, dále pak u jídla, u televize a také v práci či ve škole. Není-li člověk vystaven fyzicky náročné práci, tak až 40% z celého dne prosedí. Prosedí v práci, v čekárnách, v autě, nebo třeba doma u knihy či u večeře. Je tedy velmi důležité vědět, jak správně a zdravě sedět.


ČÍST CELÉJak správně zařídit kuchyň?

Jak správně zařídit kuchyň?


Datum zveřejnění: 27.07.2018

Jsou dva druhy lidí. Ti, pro které je čas v kuchyni utrpením a v případě vaření se ji vyhýbají obloukem. A na druhé straně ti, kteří kuchtění doslova milují a čas zde rádi tráví i hodiny denně. Vaření může být zábava pro každého a nemusí to být pro nikoho těžké či časově náročné, stačí si jen správně zařídit svou kuchyň a otevřít tu správnou kuchařku. :)


ČÍST CELÉJak jednoduše změnit váš interiér?

Jak jednoduše změnit váš interiér?


Datum zveřejnění: 13.07.2018

Jak se říká: “Změna je život”. Nikdo z nás asi nedokáže vydržet v jednom a tom samém prostředí celou dobu co jsme na tomto světě. Sedíte doma na gauči, rozhlížíte se a říkáte si, že by váš domov potřeboval změnu? Někdy je potřeba změna radikální, ale ve většině případech stačí i maličkost k tomu, aby celá místnost dostala ten správný šmrnc a my vám rádi poradíme jak na to!


ČÍST CELÉZpátky do minulosti

Zpátky do minulosti


Datum zveřejnění: 04.07.2018

Vždy jste obdivovali krásný starožitný nábytek? Záviděli jste historickým panovníkům jejich domov při prohlídkách hradů a zámků? Máte rádi honosný a luxusní design a rádi byste si svoje království udělali i u vás doma? S Italským interiérem se sny stávají realitou...


ČÍST CELÉLÉTO V PLNÉM PROUDU

LÉTO V PLNÉM PROUDU


Datum zveřejnění: 22.06.2018

V letním období je všemi oblíbené trávení času na své zahradě či terase. Letní barbecue party, posezení s rodinou a přáteli, slunění se u bazénu. Pohodlné sedačky, polohovatelná lehátka a praktické stoly, vše s voděodolnou úpravou. To je přesně to vybavení, které by na vaší zahradě nemělo chybět!


ČÍST CELÉ2 v1, aneb proč si pořídit nábytek s osvětlením?

2 v1, aneb proč si pořídit nábytek s osvětlením?


Datum zveřejnění: 08.06.2018

V dnešní době plné technologií a nejrůznějších vychytávek se stále častěji setkáváme s trendem zabudování samotného osvětlení přímo do nábytku. V čem spočívají výhody této technologie a na co si dát při výběru pozor? To bychom vám rádi nastínili v následujícím článku.


ČÍST CELÉJak se správně starat o masivní nábytek

Jak se správně starat o masivní nábytek


Datum zveřejnění: 11.05.2018

Máte doma masivní nábytek, nebo se teprve chystáte si ho pořídit? Tento druh nábytku a dřevo obecně vyžaduje větší péči a opatrnost v jeho používání. Rádi bychom vám ukázali několik tipů, jak pečovat o vaše masivní kousky.


ČÍST CELÉNábytek pro restaurace a kavárny

Nábytek pro restaurace a kavárny


Datum zveřejnění: 04.05.2018

Plánujete otevřít novou restauraci nebo kavárnu? Potřebujete oživit interiér a chystáte se renovovat vaši restauraci či kavárnu? Přečtěte si pár rad na co při tom nezapomenout. Rádi bychom vám pomohli alespoň se správným výběrem nábytku.


ČÍST CELÉZlatá barva v interiéru

Zlatá barva v interiéru


Datum zveřejnění: 09.02.2018

Jste zastáncem toho, že zlatá barva patří pouze na zámek, či do honosnějších interiérů? Vyvedeme vás z omylu! Když se zlatá barva dobře zakomponuje a bude ladit s interiérem vašeho domova, dodá mu především útulnost a navodí zde příjemnou atmosféru.


ČÍST CELÉJaký konferenční stolek je ten ideální?

Jaký konferenční stolek je ten ideální?


Datum zveřejnění: 27.01.2018

Vybavujete svůj obývací pokoj a nevíte si rady s výběrem konferenčního stolku? Tento malý pomocník není určen pouze k dekoraci, špíše právě slouží jako praktický kousek nábytku pro servírování a odkládání menších věcí a pohoštění. Vždyť kam by jste jinak servírovali kávu pro vaši návštěvu?


ČÍST CELÉProč mít doma toaletní stolek?

Proč mít doma toaletní stolek?


Datum zveřejnění: 29.12.2017

Z průzkumu vyšlo, že žena stráví před zrcadlem až 55 minut denně. Zkuste si spočítat kolik hodin to dělá za týden, měsíc, rok.. Spousta času, viďte! U mužů je to poměrně méně, proto tento článek zaměříme na vás, ženy. Jelikož je cca 60% žen alespoň jednou týdně s tím, co vidí v zrcadle nespokojená, tráví čas především svou úpravou. A k tomu nenajdete lepšího společníka, než je toaletní stolek!


ČÍST CELÉJak nejlépe vybrat sedací soupravu?

Jak nejlépe vybrat sedací soupravu?


Datum zveřejnění: 15.12.2017

Sedací souprava, gauč, pohovka nebo jen sedačka. Stejně jako postel je nedílnou součástí a dominantou ložnice, v případě obývacího pokoje je to právě sedací souprava. Není to levná záležitost, a právě proto by se měl klást důraz na její výběr.


ČÍST CELÉ5 TIPŮ JAK ZÚTULNIT VÁŠ DOMOV

5 TIPŮ JAK ZÚTULNIT VÁŠ DOMOV


Datum zveřejnění: 28.11.2017

Právě jste se nastěhovali do nového a přijde vám interiér stále tak prázdný a chladný? Nebo přemýšlíte jak vašemu stávajícímu domovu dát větší šmrnc a jak ho více zútulnit? A nepatříte mezi lidi co mají tzv. "designové oko"? Máme pro vás nejméně 5 tipů jak na to!


ČÍST CELÉHistorie italského nábytku

Historie italského nábytku


Datum zveřejnění: 14.11.2017

Zajímala vás vždy historie a dějepis byl váš nejoblíbenější předmět ve škole? Tak právě pro vás tu je tento článek, který byl napsán za účelem dozvědět se více o našich dodavatelích a vrátit se v čase jak do vzdálené, tak i do blízké minulosti.


ČÍST CELÉJak vybrat správný jídelní stůl?

Jak vybrat správný jídelní stůl?


Datum zveřejnění: 31.10.2017

Jídlo je v našem životě stejně tak důležité jako spánek. Je důležité jíst v klidu a pohodlí. U jídla trávíme čas se svou rodinou, blízkými a přáteli a s tím je potřeba také počítat při výběru jídelního stolu. Jídelní stůl nemá pouze jeden účel! Kromě stravování splňuje účel společného stolování a slouží hlavně jako komunikační prvek. Pojďme si tedy říct, na co nezapomenout při výběru tohoto důležitého společníka.


ČÍST CELÉÚložné prostory - Hodně věcí a málo místa

Úložné prostory - Hodně věcí a málo místa


Datum zveřejnění: 03.10.2017

Asi každý z nás by doma našel minimálně jednu věc, na kterou za celý rok nesáhl, ale stále ji má z nějakého důvodu doma. Ať už je to kus oblečení, stará váza, nebo album s fotkami. Věci, které nijak nezdobí váš domov a k praktickému využití jsou nepotřebné, ale nemůžete se jich zbavit. Věci, které jsou vašemu srdci blízké, a proto nemáte srdce je vyhodit. Právě pro tyto věci jsou určeny úložné prostory!


ČÍST CELÉJak vybrat noční stolek?

Jak vybrat noční stolek?


Datum zveřejnění: 18.09.2017

Malý, ale zatraceně praktický pomocník! Ano je zde řeč o nočním stolku. Jeden z nejmenších kousků nábytku a přesto je tak nezbytný. Nejenže vizuálně doplňuje vaši postel, a tak i celou ložnici, ale umíte si představit odkládat večer sklenici s vodou, rozečtenu knihu, nebo třeba brýle na zem vedle postele? Pojďme si shrnout pár základních pravidel jak nevybrat tady toho malého pomocníka špatně.


ČÍST CELÉTrendy tapety i u vás doma

Trendy tapety i u vás doma


Datum zveřejnění: 11.09.2017

Tapety se vrací do našich domovů a prošly obrovskou proměnou. Není třeba se jich bát, vyzkoušejte současné materiály a vzory, které si zamilujete. Pojďte se přesvědčit. Mysleli jste si, že tapety mají nejlepší léta za sebou? Opak je pravdou. Pojďte se podívat na současný trend tapetových vzorů i motivů. Takové doma rozhodně chtít budete.


ČÍST CELÉJak správně vybrat skříň?

Jak správně vybrat skříň?


Datum zveřejnění: 30.08.2017

Vzhled, velikost, barva, počet polic? Stojíte právě před tímto zástupem otázek a nevíte si rady při výběru skříně? Nebojte, my vám poradíme!


ČÍST CELÉJaký styl je ten váš?

Jaký styl je ten váš?


Datum zveřejnění: 15.08.2017

Máte to tak, že s každým ránem se vaše myšlenky, stejně jako i vaše nálady změní? Jste celý život zamilovaní do jednoho a toho samého stylu, nebo se vaše představy mění stejně tak rychle jako počasí? Pokud patříte do skupiny nerozhodných, určitě je tento článek psaný právě pro Vás! Pokud věrně fandíte jednomu stylu, pojďte se zkusit nechat přesvědčit, že třeba i jiný styl by vašemu domovu slušel. Ne nadarmo se říká, že změna je život!


ČÍST CELÉMá kancelář vliv na vaše pracovní úspěchy?

Má kancelář vliv na vaše pracovní úspěchy?


Datum zveřejnění: 28.07.2017

Jste v práci unavení, roztěkaní a neudržíte dlouho pozornost při své práci? Máme pro vás několik rad jak nejlépe by měla vaše kancelář či pracovna vypadat. Nebudeme mluvit pouze o nábytku, který by neměl chybět a o jeho rozmístění. Také vám povíme nejlepší kombinace barev a o kompozici celé pracovny podle učení Feng-Shui. Tak pojďme na to!


ČÍST CELÉ25 let spánku v tom nejlepším pohodlí

25 let spánku v tom nejlepším pohodlí


Datum zveřejnění: 09.07.2017

Každý člověk spí průměrně 6 - 8 hodin denně, jinak řečeno prospí jednu třetinu celého dne. Můžeme tedy říci, že spánkem strávíme více jak 2 dny týdně, přes 100 dní v roce a také člověk v průměru prospí okolo 25 let svého života. ANO! 25 let našeho života prospíme, a proto stojí za to si tu čtvrtku života trochu zpříjemnit!


ČÍST CELÉOsvětlení vašeho domova

Osvětlení vašeho domova


Datum zveřejnění: 21.06.2017

Při vybavování nového domova je nedílnou součástí i osvětlení a v některých případech je bohužel opomíjeno. Takový pěkný lustr, či lampa udělá ve vaší místnosti nejen parádu, ale především příjemnou atmosféru a vytvoří kouzlo vašeho domova.


ČÍST CELÉVýstava SALONE DEL MOBILE MILANO

Výstava SALONE DEL MOBILE MILANO


Datum zveřejnění: 28.05.2017

Začátkem dubna 2017 jsme měli možnost zúčastnit se 56. ročníku věhlasné výstavy Salone del Mobile v Miláně. Na této výstavě se prezentovalo a vystavovalo na obdiv svou práci přes 2000 vystavovatelů. Rok od roku je tato výstava větší a větší a nabídka dodavatelů se stále rozšiřuje.


ČÍST CELÉODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o tajných akcích a novinkách italského interiéru. Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY