Telefon +420 774 431 196

 Přihlásit se

Výstava SALONE DEL MOBILE MILANO

Začátkem dubna 2017 jsme měli možnost zúčastnit se 56. ročníku věhlasné výstavy Salone del Mobile v Miláně. Na této výstavě se prezentovalo a vystavovalo na obdiv svou práci přes 2000 vystavovatelů. Rok od roku je tato výstava větší a větší a nabídka dodavatelů se stále rozšiřuje.

Náš tým vyrazil s nadšením do jarním sluncem prosluněné Itálie, konkrétně ve středu 5. dubna. Tímto jsme se zařadili mezi 343 602 účastníků, kteří měli tu možnost letošní výstavu navštívit. Už cestou z letiště v Miláně jsme netrpělivě vyhlíželi plakáty a vše další co bylo s výstavou spojené. Naše hlavní cíle proč jsme se pro tuto výstavu rozhodli byli hlavně inspirace, spolupráce s italskými dodavateli a také navázání spolupráce nové. Měli jsme možnost nahlédnout do portfólií největších italských výrobců, osahat a vyzkoušet kvalitu jejich produktů a hlavně s nimi navázat i přátelské kontakty. 

 

 Zdroj: Salone del Mobile

  

Baroko nejen na zámku

Mohli jsme zde vidět překrásné barokní provedení nábytku. V místnostech laděných v tomto duchu jsme si připadali jako navštěvníci zámeckého sídla. Starožitný dojem spolu se zlatými prvky a barokním duchem navodí honosnou a bechderoucí atmosféru. 

 

V jednoduchosti je krása

Konkrétně pro nás ale byly největší krásou moderní kolekce. V jednoduchosti je krása, a proto jemné křivky a jednoduché pojetí nábytku bylo to co nás zaujalo. 

Ložnice do posledního detailu

Nejvíce z celé výstavy jsme se zajímali o novou kolekci našeho předního dodavatele. Ložnice z této kolekce jsou jedinečné a svými detaily laděné v eko-kůži šedé barvy působí podle nás skvostně. Mimo jiné tuto kolekci můžete okoukat i VY. Máme ji totiž v nabídce i zde na našem e-shopu

#MODUM  #AKADEMY

 

Dětské pokoje

Dětské pokojíčky jako pro princezny. Každý maličkatý detail byl sladěný, každý jednotlivý proužek na tapetě ladil s proužkem na pohovce. Při pohledu na tyto kompozice by se podle nás i sněhulák rozpustil! :) 

Tvořivost a kreativita

To nás napadalo při pohledu na vystavované kousky. V dnešní době plné konkurence je důležité se odlišit a hlavně být něčím vyjímeční. O to se zde designéři pokoušeli všemi různými způsoby.  Za nás zde byly opravdu exkluzivní kousky.

 

Světla není nikdy dost

Osvětlení bylo jednou velkou kapitolou celé výstavy. Nápadům se meze nekladou a přesně to tak i bylo vidět. Od květin, zvířat až po geometrické tvary. Opravdu zde byla pestrá nabídka!

 

INOVACE, KVALITA, FLEXIBILITA, ELEGANCE, ESTETIKA, LUXUS, DETAIL A  MULTIFUNKČNOST,... 

To jsou klíčová slova, která provázela celou výstavu a vypovídala o všech produktech, které zde byly prezentovány.

 

 

Jsme velice rádi za takovou příležitost a vážíme si toho, že jsme byli součástí této velkolepé akce!
TAK PŘÍŠTÍ ROK NA VIDĚNOU..


Datum zveřejnění: 28.05.2017

  • TagyKde nás najdete:

Showroom České Budějovice

Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Fakturační údaje:

ITALSKY INTERIER s.r.o.

Dubné 148
373 84 Dubné

Krajský soud v Českých Budějovicích,
Oddíl C, Vložka 15629

IČ: 06892817
DIČ: CZ06892817

Kontakt:

Máte dotazy?

Telefon:
+420 774 431 196

E-mail:
info@italskyinterier.cz

Web:
www.italskyinterier.cz