Telefon +420 774 431 196

 Přihlásit se

Zlatá barva v interiéru

Jste zastáncem toho, že zlatá barva patří pouze na zámek, či do honosnějších interiérů? Vyvedeme vás z omylu! Když se zlatá barva dobře zakomponuje a bude ladit s interiérem vašeho domova, dodá mu především útulnost a navodí zde příjemnou atmosféru.

                      

Zlatý nábytek

Pokud se do zlaté barvy jak se říká "vrhnete po hlavě", tak to nepřehánějte. Nedoporučujeme se zlatým nábytkem kombinovat zlatou stěnu, volte proto barvu stěny neutrální. Nic se nemá přehánět a proto i celý nábytek by neměl být jen ve zlaté barvě. Stačí pouze jeho část, jako můžete vidět například na obrázku u Jídelního stolu Pois, nebo u Jídelní židle Zebra Pop .

Nejlepší kombinací se zlatou barvou je barva dřeva, tedy hnědá. Co se týká textilu, výbornou kombinací je rudá barva se zlatou. Pokud chcete zjemnit barvy v interiéru, volte v kombinaci se zlatou barvou barvu bílou. 

Zajímavost: Podle učení Feng Shui kov ve zlaté barvě vyznačuje respekt. 

 

  

 

 

Zlaté doplňky

Pokud se necítíte na velké kousky ve zlatě, doporučujeme sáhnout po menších, ale přesto výrazných doplňcích! Může se jednat o vázu se zlatými prvky, či o lampu ze zlatého kovu. Fantazii se meze nekladou a zlatá barva se může objevit na kterémkoliv kousku u vás doma. Máte-li interiér laděn do tradičního stylu ve dřevě, doporučujeme oživit místnost například zlatým zrcadlem Siena

Osvětlením ve zlaté barvě také neuděláte chybu! Zlatý lustr ve zlaté barvě navíc budí dojem elegantnosti a luxusu.

                        

 

Hlavní pravidlo

Se zlatou to nepřehánět a držet se pravidla: Všeho s mírou! Zlatá barva ve velké míře by mohla působit lacině, a to určitě nechceme..

 

                   Zlaté Zrcadlo barokní                   Zlatá židle Sendy                               Zlatá konzole Barocco                                  Lavice Leonardo

                                  


Datum zveřejnění: 09.02.2018

  • TagyKde nás najdete:

Showroom České Budějovice

Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Fakturační údaje:

ITALSKY INTERIER s.r.o.

Dubné 148
373 84 Dubné

Krajský soud v Českých Budějovicích,
Oddíl C, Vložka 15629

IČ: 06892817
DIČ: CZ06892817

Kontakt:

Máte dotazy?

Telefon:
+420 774 431 196

E-mail:
info@italskyinterier.cz

Web:
www.italskyinterier.cz