Telefon +420 774 431 196

 Přihlásit se

Osvětlení vašeho domova

Při vybavování nového domova je nedílnou součástí i osvětlení a v některých případech je bohužel opomíjeno. Takový pěkný lustr, či lampa udělá ve vaší místnosti nejen parádu, ale především příjemnou atmosféru a vytvoří kouzlo vašeho domova.

Každý z nás má jiný vkus a jiné požadavky. Někdo má rád přímé bílé a svěží světlo, při kterém se například dobře pracuje. Někdo naopak miluje teplé do žluta zabarvené světlo, při kterém se pohodlně odpočívá a relaxuje. Je velmi důležité do kterého pokoje jaké osvětlení zvolíte. Proto pro vás máme pár rad!

 

Pro klidný odpočinek

Obývací pokoj je místnost pro relaxování a odpočinek, místnost pro návštěvy, ale také i například místo pro občasnou práci. V  případě obývacího pokoje bychom zvolili určitě osvětlení v podobě nástěných a stojacích lamp. Jedna lampa může sloužit jako odpočinkové světlo pro relaxaci a jiná vám zase může posvítit při čtení vaší oblíbené knihy, či při intenzivní práci. K obývacímu pokoji také neodmyslitelně patří sledování televize. K této zábavě, stejně tak jako k relaxaci a odpočinku, doporučujeme tlumené světlo blízko vaší pohovky. 

 

Pro sladké spaní

V ložnici, stejně jako v obývacím pokoji při relaxaci je nejlepší zvolit tlumené světlo. V žádném případě však nedoporučujeme světlo ostré. Pocit útulnosti a náladu pro následný spánek vytvoří nejlépe teplé světlo, v nejlepším případě zbarvené do žluta. V ložnici bychom zvolili nástěná světla a v každém případě i stolní lampy na noční stolky.  

 

Prosvětlená koupelna

Koupelna je místo, kde chceme jak relaxovat po těžké celodenní práci, tak se i probouzet a nastartovat do nového dne po klidném spánku. Proto bychom zde měli zvolit více druhů osvětlení, či se zaměřit na osvětlení s více variantami poskytovaného světla. Velký důraz v případě osvětlení v koupelně klademe u zrcadla. Zde je nejlepší variantou přímé a ostré světlo, které vám pomůže odhalit i ty nejmenší nedokonalosti při ranních rutinách. 

 

Na první dojem

Znáte tzv. lásku na první pohled? Ta se může odehrávat i v případě vašeho domova! Pozvete si návštěvu a první co ve vašem domě spatří bude předsíň či chodba. I zde je tedy důležité zvolit správné osvětlení. Za nás bychom určitě zvolili více desinové prvky, které okouzlí a prozáří vaši vstupní místnost a dodají ji ten správný šmrnc.

 

Přejeme dobrou chuť!

U jídla se každý člověk chce cítit pohodlně a chce si v klidu své jídlo vychutnat. K tomuto pokoji také patří čas, kdy se sejde rodina u jednoho stolu a stráví spolu příjemnou chvíli. Osvětlení by zde mělo být příjemné, ale zároveň by mělo být i výrazné. Jako nejlepší variantu volíme lustr nad jídelním stolem a v nejlepším případě lustr s více variantami nasvícení

 

 

Nezapomínejte na to, že osvětlení dodá vašemu domovu mnohem větší KOUZLO.

Podívejte se na naše osvětlení od italského výrobce značky Karboxx: 

 

Světlo Shadow velké     Světlo Alalunga            Světlo Escape           Světlo Starlight malé           Světlo Mirage

                               

Stolní lampa Ola piccola                Světlo Pipes            Světlo Escape cube                        Světlo Sveva

                         

 


Datum zveřejnění: 21.06.2017

  • TagyKde nás najdete:

Showroom České Budějovice

Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Fakturační údaje:

ITALSKY INTERIER s.r.o.

Dubné 148
373 84 Dubné

Krajský soud v Českých Budějovicích,
Oddíl C, Vložka 15629

IČ: 06892817
DIČ: CZ06892817

Kontakt:

Máte dotazy?

Telefon:
+420 774 431 196

E-mail:
info@italskyinterier.cz

Web:
www.italskyinterier.cz