Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

Menu

Deky pro útulné zahřátí

Ne nadarmo se říká spojení TEPLO DOMOVA. Každý se cítí ze všeho nejlépe v tom svém “doma” a my máme pro vás další tip, jak to vaše teplo domova ještě o nějakou tu laťku posunout. Především v tomto ročním období je potřeba se zahřát a dopřát si odpočinek hezky, pěkně a především útulně.

Pro zahřátí

S nástupem podzimu se většina lidí přesměruje ze studených drinků na teplé čaje, z bosých nohou na pletené ponožky a každý trávíme tak nějak více času doma. Ať už si dopřáváme odpočinek u filmu, chvilku u oblíbené knihy, nebo jen tak relaxujeme, nesmí v tomto období chybět přikrývka. Proto je naším oblíbeným společníkem deka, která nás i přes rozehřátý krb nenechá mrznout. Deka by neměla být jenom teplá, ale hlavně příjemná. Vybírejte deku podle vašeho vkusu a v případě velké rodiny doporučujeme velký rozměr, aby se pod ní vešli všichni z rodiny.

Dekorace

Nepořizujte si deku pouze za účelem přikrývky. Deka může sloužit především i jako krásný doplněk do vašeho domova. Když takovou zajímavou deku přehodíte přes křeslo, pohovku či ji úhledně složíte na podnožku, nemůžete tím nic zkazit. Ba naopak se váš obývací pokoj stane o to útulnějším a příjemným místem. Pokud deku nebo pléd využijete jako přehoz přes postel či vaši pohovku, můžete jednoduše změnit design bez sebemenší námahy.

Praktické využití

Máte doma domácího mazlíčka a už vás nebaví každý den čistit chlupy z vaší pohovky? Pořiďte si pléd, deku či praktický přehoz přes vaši pohovku. Deka či přehoz se jednodušeji čistí, než celá pohovka a navíc je můžete střídat a vytvářet si tak nové a nové kombinace. Není domácnost, kde by nějaká ta deka, pléd nebo přehoz chyběl a dřív nebo později je nutné pořídit si deku novou. To nás přivádí na výborný tip na Vánoce. Dekou pro vaše blízké nic nezkazíte a zaručíte si tím jednu věc. A to tu, že až vaši známí či rodina budou v chladném období relaxovat pod dekou, vždy si vzpomenou právě na vás.

Hřejivé vánoční dárky zde.Datum zveřejnění: 25.11.2018
ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o tajných akcích a novinkách italského interiéru. Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY