Telefon +420 774 431 196

 Přihlásit se

Jaký styl je ten váš?

Máte to tak, že s každým ránem se vaše myšlenky, stejně jako i vaše nálady změní? Jste celý život zamilovaní do jednoho a toho samého stylu, nebo se vaše představy mění stejně tak rychle jako počasí? Pokud patříte do skupiny nerozhodných, určitě je tento článek psaný právě pro Vás! Pokud věrně fandíte jednomu stylu, pojďte se zkusit nechat přesvědčit, že třeba i jiný styl by vašemu domovu slušel. Ne nadarmo se říká, že změna je život!

       

 

Jeden a dost!

První a asi i nejdůležitější rada.. Když jste již zdolali otázku pro jaký styl se rozhodnete, tak by jste se ho měli držet a už nepustit. Jste-li laik co se bytového designu týče, tak se opravdu snažte vyvarovat míchání několika různých stylů dohromady. Nedělá to dobrotu a celý koncept tím může být narušen. Každopádně proti gustu žádný dišputát a pokud se vám líbí stará retro lampa po babičce ve vaší moderní ložnici, tak přejeme, ať svítí co nejdéle!

 

                           

 

Inspirace na dosah..

Jeden moudrý muž řekl: “Pokud máme inspiraci, jsme šťastnější, produktivnější, máme pocit, že náš život má smysl a účel.

A proto je inspirace nedílnou součástí nás všech! Nebojte se inspirovat ať už v internetových magazínech časopisech, na různých portálech o nábytku. Také se nebojte zabrouzdit do zahraničí, kde může být inspirace zajímavější a pestřejší!  Náš TIP je třeba Itálie ;).

 

      25 let spánku v tom největším pohodlí                 Osvětlení vašeho domova                   Má kancelář vliv na vaše pracovní úspěchy?

                       

 

Stereotyp není cool

Nebojte se experimentů s barvami, které si třeba ani v interiéru představit neumíte. Stačí malý nenápadný doplněk, či tapeta v pestré a bláznivé barvě a hned celá místnost dostane úplně jiný nádech. Máte rádi tyrkysovou, ale neumíte si představit nábytek v této barvě? Zkuste se obrátit na zkušené lidi z oboru, kteří vytvoří VIZUALIZACI podle vašich představ. Právě proto, ať nekupujete zajíce v pytli.

 

 

Jaký styl nabízí Italský interiér?

Soustředíme se především na tři základní styly: Barokní x Tradiční x Moderní.

Jste odmalička zblázněni do pohádek a milujete prohlídky historických hradů a zámků? Sníte o tom cítit se ve svém domě jako král/královna? Právě pro vás nabízíme nábytek v barokním stylu s rozsáhlou škálou barev převládající ve zlaté. Honosnost a luxus přímo srší z kolekcí v barokním stylu a kvalita tohoto specifického nábytku u nás v České Republice nemá obdoby. 

 

                       Celá ložnice Barocco krémová                                               Jídelní židle Luxor                                             Celá jídelna Milady

                       

 

Máte rádi dřevo a jste takový ten tradiční typ který tvrdí že v jednoduchosti je krása? Tak právě pro vás jsou zde kolekce v tradičním stylu v barvách jako je například třešeň, ořech nebo bílá patina. V tradičním stylu nabízíme jak ložnice a dětské pokoje, tak jídelny i obývací pokoje, dále také kanceláře, či předsíně. Prostě a jednoduše jste-li milovníkem tohoto stylu, obraťte se na nás a vybavíme vám celý dům nábytkem který si zamilujete.

 

Dětský pokoj Nostalgia bílá patina                TV stolek Treviso třešeň                Knihovna prosklená Torriani krémová              Vitrína Siena třešeň

                         

 

A máme tu poslední variantu, kterou můžeme nabídnout. Jdete s dobou a máte rádi moderní styl a vše co právě frčí? Líbí se vám Skandinávský styl, který je v dnešní době tolik populární? Jsme si jisti, že si u nás vyberete to pravé co do svého moderního bytu potřebujete. Sice nenabízíme žádné doplňky s jelenem, ale věřte, že to máme čím vynahradit.

 

              Celá ložnice Akademy                          Obývací stěna Damabianca                    Jídelní křeslo Gossip                               Noční stolek Altea

                           

 

Nevíte si rady jak zkombinovat nábytek z různých kolekcí? Napište nám: info@italskyinterier.cz .

Děkujeme za přečtení tohoto článku a budeme se těšit u dalšího vydání!

 


Datum zveřejnění: 15.08.2017

  • TagyKde nás najdete:

Showroom České Budějovice

Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Fakturační údaje:

ITALSKY INTERIER s.r.o.

Dubné 148
373 84 Dubné

Krajský soud v Českých Budějovicích,
Oddíl C, Vložka 15629

IČ: 06892817
DIČ: CZ06892817

Kontakt:

Máte dotazy?

Telefon:
+420 774 431 196

E-mail:
info@italskyinterier.cz

Web:
www.italskyinterier.cz