Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

Menu

Celé kolekce nábytku

 

Sjednocením interiéru dáváme prostoru šmrnc a ucelený vzhled. V naší nabídce najdete kompletní kolekce nábytku ve sjednoceném stylu, barvě a dekorech. Ložnice, jídelny a obývací pokoje si zaslouží pozvednout moderním italským nábytkem. Pokud po moderním domově skutečně toužíte, můžete si u nás zařídit tyto místnosti z barokní kolekce, glamour kolekce nebo stylové kolekce nábytku.

V dnešní době je nabídka nábytku velice obsáhlá, ale kompletní kolekci nábytku v italském stylu si můžete vybrat pouze u nás. Rádi pomůžeme s výběrem a poradíme jaké doplňky se k danému stylu hodí. Interiér můžete sladit s osvětlením, nápaditými tapetami a dodekorovat květinami nebo ručně malovanými obrazy.

 

Nechte si od nás zařídit kompletní interiér na klíč: ZDE 

Profesionálně vypracované návrhy interiérů už dávno nejsou projekty pouze pro sídla velkých společností či restaurací, stávají se běžnou službou v soukromé sféře. Spolu s bytovým designérem absolvujete cestu, na jejímž konci čeká Váš vysněný interiér. 

 

Klikněte na Vámi zvolený styl:

      


ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o tajných akcích a novinkách italského interiéru. Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY