Telefon +420 774 431 196

Designové studio

Domov - to je místo, kde se chcete cítit příjemně a komfortně. Můžete nad vybavováním svého bydlení strávit nejeden den a stejně budete mít pocit, že tomu něco chybí.

Svěřte se do rukou profesionálního bytového designéra, který Vás pečlivě vyslechne a na základě Vašich představ v kombinaci s aktuálními trendy vytvoří harmonický celek, vyladěnou kombinaci vkusu, efektivity a funkčnosti.

Výstupem práce může být fotorealistická vizualizace Vašeho interiéru, včetně veškerých dekorací a doplňků interiérů, nebo pouze jednoduchý půdorys a seznam všech interiérových prvků – záleží na Vašem požadavku a rozpočtu.

Nemusíme se v návrhu omezit jen na okenní dekorace, doplňky nebo interiérové prvky, projekt interiéru může zahrnovat i výběr vhodných materiálů, povrchů stěn, podlah a stropů, elektroinstalaci – umístění vypínačů, zásuvek a svítidel, případně i stavební úpravy, tedy kompletní řešení interiéru, včetně zajištění realizace. Rozsah projektu je vždy individuální, dle požadavků klienta.

 

 

NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

*Návrhy bytových interiérů:

Návrhy interiérů novostaveb, bytů včetně návrhu nových bytových jader, návrh stavebních úprav pro změnu dispozice, návrh nábytku, osvětlení, barevného řešení interiéru, dekorací a doplňků, fotorealistická vizualizace návrhu.

*Návrhy komerčních interiérů:

Návrhy interiérů restaurací, kaváren, hotelů, salonů, kanceláří a dalších komerčních provozů.

*Redesign interiérů:

Finančně nenáročná úprava stávajícího interiéru (obměna kusů nábytku, dekorace a doplňky, barevné řešení interiéru.

*Home Staging:

Profesionální příprava a prezentace nemovitostí k prodeji nebo k pronájmu na realitním trhu.

*Návrhy vzorových bytů:

Realizace vzorového bytu – vybavení bytu interiérovými prvky a doplňky, dekoracemi, příp. vytvoření 3D fotorealistické vizualizace vzorového bytu.

*Fotodokumentace interiérů:

Provedení fotodokumentace bytových i komerčních interiérů pro účely prezentace či marketingu.

 

 

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.