Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

Menu

ARREDO CLASSIC

Je mladá společnost založená v roce 1998 v nábytkářské čtvrti Pesaro v Marche. Od začátku společnost projevuje zájem o export, věří a investuje do účasti na hlavních průmyslových veletrzích z Milána do Paříže, USA do Dubaje a Singapuru. Arredoclassic prokázal svou inovativní a dobrodružnou povahu proniknutí na mezinárodní trhy a stal se velvyslancem všech hodnot, které tvoří Made in Italy. Tyto hodnoty se odrážejí ve sbírkách a Arredoclassic produktech, stejně jako ve firemní filozofii.

 

Seznam všech produktů: ZDE

 

Kvalita výrobků je v souladu s tradicí mistrů nábytkářů Marche, kteří po celá desetiletí vytvářeli interiéry tak, aby vyhovovaly všem potřebám. Tato tradice je zasazena do všech produktů a detailů a vdechuje život klasickým, elegantním a jedinečným kusům nábytku. Arredo klasika objevuje charakter prostoru a vtiskne jej touhám těch, kteří jej obývají. Vdechuje život ložnicím, obývacím pokojům a jídelnám a obohacuje je o jedinečné nádechy. Od začátku má Arredoclassic mezinárodního ducha, který si vytváří své vlastní prostory s kancelářemi a showroomy po celém světě a udržuje celý výrobní řetězec v Itálii, mezi mořem a kopci Pesaro, Marche.

Naše kolekce ztělesňují tradici a design italského nábytku, sbíhají znalosti a přesné linie ve formě našich kusů nábytku a vytvářejí prestižní a nezapomenutelné scénáře. Chceme nabídnout autentický výběr prostředí charakterizovaných poezií jedinečné přesnosti. Kolekce jsou vytvářeny tak, aby vyhovovaly každému vkusu a požadavkům na tvar, přičemž důsledně dbají na detaily a inovace.

 

Certifikát UNI EN ISO 9001: 2015

Společnost Arredoclassic získala certifikaci UNI EN ISO 9001: 2015, která certifikuje systém kvality „Návrh a výroba ložnic, jídelen a obývacích pokojů“. V centru zkratky ISO 9001 jsou zákazníci a jejich spokojenost s používáním produktu.

 

 

KATALOGY KE STAŽENÍ

Barokní nábytek:

Donatello - ZDE

Giotto - ZDE

Leonardo - ZDE

Melodia - ZDE

Liberty - ZDE

Sinfonia - ZDE

Raffaello - ZDE

Tiziano - ZDE

Modigliani - ZDE

Fantasia - ZDE

Miro - ZDE

Dolce Vitta - ZDE    

  

Glamour nábytek:

Diamante kolekce - ZDE

Sipario kolekce - ZDE

 

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o tajných akcích a novinkách italského interiéru. Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY