Telefon +420 774 431 196

 

BROSS

BROSS je výrobce exkluzivních designových židlí a jídelních stolů vyrobených z nejkvalitnějších materiálů. Perfektní řemeslné zpracování a originální design charakterizují produkty BROSS.

Společnost Bross byla založena v roce 1981. Byla vždy známá jako svěží a kreativní společnost, která se věnuje detailům a kvalitě svých výrobků. Pozornost věnovaná detailu, pečlivý výběr materiálů a láska ke dřevu jsou charakteristickými rysy společnosti, která byla založena tak, aby splnila specifické požadavky počátku 80. let – kvalifikovanou výrobu a potenciál společnosti z hlediska estetiky, funkčnosti a technologie.

Židle, stoly, skříňky, kontejnery a čalouněný nábytek jsou navrženy a vyrobeny v kombinaci průmyslové dynamiky a prastarých řemeslných metod, které zajišťují vysoký stupeň přizpůsobení se a hlubokou kontrolu nad celým výrobním procesem. Bross je schopný uspokojit potřeby zákazníků jak v malých bytech tak ve velkých komerčních prostorech. Vybavení italským nábytek firmy Bross můžete najít např. v hotelových řetězcích Marriott, Hilton, W, Meridien, Sheraton, Westin, Relais & Chateaux.

Významné úspěchy ve světě hotelových, námořních a dalších kontraktů v kombinaci ve spolupráci s předními italskými návrháři určily včas popularitu značky SCAB. Počáteční úspěch firmy je spojen s výtvory a jmény: Ennio Arosio, Siminit, Del Piero a Studio Point, Enzo Berti, Giuseppe Bavuso, Marco Piva, Giulio lacchetti a Luciano Marson.

Bross je znak nadčasového stylu, který propaguje nový koncept „klasiky“, symbol harmonie mezi tvary a proporcemi. Výsledkem je silná a přesná identita, navržená tak, aby trvala.

 

KATALOGY KE STAŽENÍ:

BROSS - židle a stoly

        

 

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY