Telefon +420 774 431 196

 

CAMEL GROUP

Masivní dřevo, tradiční kolekce, šikovné ruce italských řemeslníků, kvalitní systémy dobrzďování, kvalitní materiály, rychlý termín dodání – to vše je Camelgroup.

Historie:

Od roku 1983 společnost Camel group vyrábí a vyváží do celého světa – ložnice, jídelny, kožené a tkaninové výrobky. Obchodní značka Camelgroup je nyní dobře známá a má značnou reputaci u velkých prodejců nábytku v celém světě. Průběžný průzkum nových materiálů a vývoj nových konstrukcí je principem, díky němuž jsou výrobky Camelgroup vždy jedinečné a přitažlivé.

Made in Italia:

Všechny komponenty – dřevěné dýhy, kování, sklo, kovové díly apod. jsou striktně vybírána a nakupovány od italských výrobců.

Rychlost dodání, kvalita balení:

Rychlé termíny dodání dělají z Camelgroupu jednu z nejlepších voleb pro spolupráci a nákup. Všechny produkty jsou drženy skladem a jsou k dispozici na skladovém prostoru o rozloze 10 000 m2 a proto mohou být expedovány ve velmi krátkém čase po objednání. Nábytek se vyrábí v továrně, která má 15 000 m2 a nachází se na severovýchodě Itálie, na půli cesty mezi Venice a Udine.

25 let zkušeností v oblasti exportu nábytku pomohly společnosti Camelgroup dosáhnout dokonalosti v balení – nábytek je zabalen v silných krabicích, které mohou cestovat na dlouhé vzdálenosti a může být s nimi manipulováno několikrát před samotným dodáním zákazníkovi.

Kvalitní materiály

Základním materiálem pro výrobu nábytku je u tradiční kolekce masivní dřevo s dýhou ve variantách – krémová, třešeň a ořech. U kolekcí gold a modern je základem pro výrobu dřevotřísky mdf (= deska s homogenní strukturou – jemnější než dřevotříska, dobře se opracovává – v podstatě jemnější dřevotříska, je jádrem k polepení dýhou, fólií, lakem).

Masivní dřevo je robustní, a odolné, díky čemuž je tento italský nábytek bytelný a nadčasový.

Kolekce modern a tradiční je doplněna o soft closing systém – systém dobržďování pantů, díky kterým je italský nábytek chráněn proti nárazům a umožňuje to bezhlučnou a praktickou manipulaci.

Všechny materiály Camelgroup jsou ekologické, bez obsahu formaldehydu a toxických látek.

 

KATALOGY KE STAŽENÍ:

                   

                   

                   

                   

                   

                   

         

 

 

 

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY