Telefon +420 774 431 196

NARDI

Výraz touhy, žít život venku, svůdné tvary a barvy, cítit se skvěle a odpočívat, více než 25 let, kvalita a funkčnost, ekologické a šetrné k životnímu prostředí, jedinečný venkovní prostor, 100% vyrobeno v Itálii, rodinná tradice – to vše je Nardi.

Italská rodinná firma Nardi se zabývá výrobou designového venkovního vybavení, které svým zákazníkům zajišťují pohodu a relaxaci a je vyrobeno 100% v Itálii. Soustřeďují se na kvalitu a design výrobků určených převážně pro venkovní použití, wellness a odpočinek. Díky tomuto nábytku se zahrada promění v originální salonek s perfektním stylem a funkčností. Nábytek je vyroben z polypropylenu se skelným vláknem, které zajišťuje vysokou odolnost tohoto plastu a nosnost až 180 kg. Je ošetřen proti UV záření a tak barvy zůstávají stále dokonale jasné a plné.

Historie:

Společnost provozují její zakladatelé Giampietro Nardi (předseda) a Maria Grazia Mecenedro a jejich dcery Floriana a Anna Nardi, a to už od roku 1991. Je tedy řízena zcela rodinně.

Materiály:

Polypropylen (termoplastická pryskyřice) – je nejvyšší kvality a kombinuje se s jinými materiály, jako je hliník, syntetická tkanina, polstrované čalounění a sklo, které hraje hlavní roli v kolekcích Nardi.  Kvalitní pryskyřice je ošetřena proti UV záření, což znamená, že barvy produktu zůstávají nezměněny, jsou dokonale jasné a plné, i přes působení atmosférického prostředí a to po delší dobu. Výrobky jsou lehk , snadno se čistí, jsou netoxické, antistatické a 100% recyklovatelné. Know-how společnosti je neustálý technologický upgrade společně s vynalézavou rukou svého designera Raffaella Galiotta, který přispívá ke tvoření stolů, židlí, křesel, stoliček a mnoho dalšího.

Světové trhy:

70% obratu Nardi Spa je dosaženo v zahraničí. Společnost působí na 5ti kontinentech, od hlavních trhů jako jsou Rusko, Čína, USA, Austrálie, Latinská Amerika, až po menší ostrovy, které jsou proslulé svou krásou (Grenada, Aruba, Anguila, Jamajka, Martinik, Guadeloupe, Bardbuda, Trinidad, Togabo, Svatá Lucie, Turks…atd).

 

KATALOG KE STAŽENÍ:

 

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY