Telefon +420 774 431 196

OFFICITY

Originální pojetí kancelářského vybavení, funkčnost, nadčasový design, kvalitní materiál, dlouholetá tradice – to vše je Officity.

O společnosti:

Officity přináší pojetí originálního kancelářského vybavení. Odlišnost značky Officity ve světě běžného kancelářského designu je především v moderním a nadčasovém designu, který dodá jiskru všem interiérům. Firma zajišťuje komplexní služby od návrhů až po realizaci kancelářských prostor a budov.

Officity má výhradní zastoupení společnosti Quadrifoglio – italského prodejce kancelářského nábytku, který se dlouhodobě prosazuje na mezinárodním trhu a to především díky prvotřídní kvalitě těchto výrobků, propracovaných konstrukcí a zajímavým designem. Společnost The Quadrifoglio Group má své zázemí v Itálii, kde byla založena v roce 1991. Továrna zaměstnává více než 90 dělníků, 8 oblastních manažerů a 80 obchodních zástupců po celém světě.

Produkty:

The Quadrifoglio nabízí především řady kancelářského nábytku v širokém spektru materiálů a barev od židlí, přes recepce až po velké manažerské stoly.

Materiály:

Používané materiály pro jednotlivý nábytek je různý. Desky pro stoly jsou vyráběny z melaminové dřevoštěpky o hustotě 750 kg/m3. Touto hustotou se blíží k MDF desce. Desky pro recepce jsou též vyráběny z melaminu o různých tloušťkách.

 

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY