Telefon +420 774 431 196

SANTA LUCIA

100% made in italy

Santa Lucia je přední společností v oblasti návrhu a výroby nábytku pro domy i hotely. Vášeň k nábytku je vyjádřena ve všech výrobních rozhodnutích, které umožňují přizpůsobení produktů jak pro domácnosti, tak pro konkrétní komerční projekty.

Firma byla založena již v roce 1965 v Prata di Pordenone. Bylo to v letech hospodářského rozmachu, který s sebou přinesl i nové potřeby a nový životní styl, způsobený rychlými změnami ve společnosti. Tím se také změnily návrhy nábytku, které vycházeli z jednoduchosti.

Za pouhých 10 let se tak malá dílna stala velkou společností na dosavadní výrobní ploše 40 000 m2 a zaměstnává 150 pracovníků, čímž se stala velkou obchodní společností a získala významnou roli v oblasti nábytku Alto Livenza, která je jedním z nejdůležitějších oblastí světa.

Sociální podnik. Téměř 50 let činnosti učí firmu Santa Lucia, že silnými body, na které by se měli zaměřovat jsou: spokojenost zákazníků, předvídání potřeb trhu aflexibilita nabídky produktů a služeb. Santa Lucia neustále inovuje: nové produkty, nové trhy, noví partneři, nové ekonomické a řídící procesy.  Italská společnost Santa Lucia si myslí, že základem společné cesty růstu jsou čestnost a respekt ve vztahu k jejím zaměstnancům, klientům, dodavatelům, bankám a institucím. 

Technologie – duch budoucnostiNábytek je zpracováván velmi kvalitně. Pozornost je věnovaná detailům s automatizační technologií a efektivitou. Výrobní zařízení obsahuje všechny nejmodernější systémy, které dohlížejí na zpracování dřevotřískových desek kategorie E1 s nízkým obsahem formaldehydu podle evropské normy UNI EN309.  

Řízení výroby Řízení výroby je neustále sledováno systémem technického dozoru, který zajišťuje dokonalé fungování celého pracovního toku a udržuje standardy kvality připomínající značku. Automatizace a průmyslový design velkých objemů nenarušují pozornost věnovanou požadavkům zákazníků, která charakterizuje vynikající řemeslné zpracování. 

Odborné oddělení Odborné oddělení dohlíží na vytváření "nadrozměrných" modelů, aby vždy splňovalo specifické požadavky, což dokazuje v jakémkoli kontextu vášeň pro výrobu nábytku v Itálii, který řídí všechny operační volby.   

Certifikace Santa Lucia Spa "zelený přístup" byl potvrzen v posledních desetiletích. Například používají vinylové lepidlo pro povrchové úpravy drsných panelů. Santa Lucia měla vždy zvláštní péči o životní prostředí a o své zaměstnance. V současné době se provádí audit, aby získala certifikaci FSC® (Forest Stewardship Council) a oficiálně se stala "zelenou společností". Již získala několik certifikací kvality ISO.  

Zákazník orientovaný na služby Schopnost porozumět potřebám zákazníka a zákaznický servis urychluje řešení problému od prvního kontaktu.Celý týn Santa Lucie je pravidelně vzděláván. Vždy byli uznávání jako pozorní dodavatelé – především díky možnosti nezávislé výroby. Zaměstnanci back office hovoří v 5-ti jazycích (italsky, anglicky, francouzsky, německy, španělsky).

 

 

 

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY