Telefon +420 774 431 196

PLATBA

Nabízíme 3 možnosti platby:

1) Bankovní převod - za zboží zaplatíte převodem nebo vkladem prostředků na náš účet vedený u ČSOB banky. Po zadání objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s částkou, kterou je potřeba uhradit. Po obdržení prostředků na účet Vám obratem potvrdíme objednávku.

2) Hotově na pobočce v Českých Budějovicích/ kartou 

3) Online GOPAY platbou 

 

Platba probíhá zaplacením zálohy ve výši 70%. Po zaplacení zálohy zadáváme zboží do výroby, doplatková faktura se doplácí až po převzetí zboží. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

*Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

Bankovní spojení:
banka: ČSOB banka
číslo účtu CZK: 285049085/0300
IBAN: CZ7303000000000285049085
BIC/SWIFT kód: CEKOCZPP
 

DOPRAVA A DODACÍ TERMÍN

Dodací lhůta je 2 až 6 týdnů. Dodací lhůta pro konkrétní výrobek je vždy uvedena přímo u produktu. Zboží Vám bude doručeno dopravní společností, která Vám zboží doručí až na zvolenou adresu po celé ČR i SK. Zboží je možné si vyzvednout také na prodejně v Českých Budějovicích, kde se zboží doplácí v hotovosti. Jelikož je zboží přepravováno z Itálie a dbáme na to, aby Vám zboží přišlo v pořádku je částka dopravy vyšší. V ceně je zahrnuto také pojištění zboží. Při nákupu zboží nad 150 000,- Kč je doprava zdarma. 

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.