Telefon +420 774 431 196

PLATBA

Nabízíme 3 možnosti platby:

1) Bankovní převod - za zboží zaplatíte převodem nebo vkladem prostředků na náš účet vedený u ČSOB Banky. Po zadání objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s částkou, kterou je potřeba uhradit. Po obdržení prostředků na účet Vám obratem potvrdíme objednávku.

2) Hotově na pobočce v Českých Budějovicích

3) Online GOPAY platbou 

 

Platba probíhá zaplacením zálohy ve výši 70%. Po zaplacení zálohy zadáváme zboží do výroby, doplatková faktura se doplácí až při převzetí zboží. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

*Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

Bankovní spojení:
banka: ČSOB banka
číslo účtu CZK: 285049085/0300
IBAN: CZ7303000000000285049085
BIC/SWIFT kód: CEKOCZPP
 

DOPRAVA A DODACÍ TERMÍN

Dopravní společnost Vám přiveze nábytek až před Váš dům, kde si jej převezmete Vy, nebo montážní firma. Tuto službu nabízíme všem zákazníkům, kteří si od nás nakoupí italský nábytek nad 50 000 Kč vč. DPH zcela ZDARMA. Dodací lhůta je 2 až 6 týdnů. Dodací lhůta pro konkrétní výrobek je vždy uvedena přímo u produktu. Zboží Vám bude doručeno dopravní společností, která Vám zboží doručí až na zvolenou adresu po celé ČR i SK. Zboží je možné si vyzvednout také na skladě v Českých Budějovicích, kde se zboží doplácí v hotovosti. Jelikož je zboží přepravováno z Itálie a dbáme na to, aby Vám zboží přišlo v pořádku je částka dopravy vyšší.

V ceně je zahrnuto také pojištění zboží. Pokud budete mít zájem o výnos zboží, naši řidiči Vám zboží rádi vynesou do Vámi požadovaného patra, nutno domluvit předem.

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY