Telefon +420 774 431 196

ITALSKÁ KVALITA, DLOUHOLETÁ TRADICE

Nabízíme nábytek italských výrobců s dlouholetou tradicí

ALF GROUP

Kvalitní nábytek v dýze, design, komfort, nadčasovost, italská kvalita a praktičnost – to vše charakterizuje nábytek firmy Alf.

Italská firma Alf Group je jednou z nejvýznamnějších společností s nábytkem na mezinárodním trhu. Nové produkty odrážejí změny v životním stylu a následují současné trendy. Alf je renomovaná značka a tradiční ikona nábytkářského průmyslu světového ohlasu. Alf se specializuje na moderní italské kuchyně, ložnice a nábytek s multifunkčními, tzv. „smart“ prvky.

Některé kousky tohoto designového italského nábytku jsou k vidění v luxusních vilách celebrit a mediálně známých osobností. Nábytek z dílny Alf si nejednou zahrál v hollywoodských trhácích i romantických komediích. Je to kvalita, která je vidět.

SAMOA

Jedna z největších firem vyrábějící sedací soupravy, kvalitní čalounění, velký výběr látek, kvalita a 100% italská výroba, kvalita za rozumnou cenu – to vše charakterizuje firmu Samoa.

Italská společnost zabývající se výrobou a prodejem sedacího nábytku. Především pohovek a čalouněných postelí, kompletně vyrobených v Itálii. Samoa je jednou z největších výrobců sedacích souprav v Itálii.

Sedací soupravy vyrábí v mnoha barevných variacích a stylech. Úspěchem těchto italských sedacích souprav je  kvalitní dřevěné konstrukce a různé typy nedeformovatelných polstrování, na němž mohou být další směsi peří nebo ostatní směsi, které zajišťují podporu, pružnost a trvanlivost těchto výrobků.

NARDI

Výraz touhy, žít život venku, svůdné tvary a barvy, cítit se skvěle a odpočívat, více než 25 let, kvalita a funkčnost, ekologické a šetrné k životnímu prostředí, jedinečný venkovní prostor, 100% vyrobeno v Itálii, rodinná tradice – to vše je Nardi.

Italská rodinná firma Nardi se zabývá výrobou designového venkovního vybavení, které svým zákazníkům zajišťují pohodu a relaxaci a je vyrobeno 100% v Itálii. Soustřeďují se na kvalitu a design výrobků určených převážně pro venkovní použití, wellness a odpočinek. Díky tomuto nábytku se zahrada promění v originální salonek s perfektním stylem a funkčností. Nábytek je vyroben z polypropylenu se skelným vláknem, které zajišťuje vysokou odolnost tohoto plastu a nosnost až 180 kg. Je ošetřen proti UV záření a tak barvy zůstávají stále dokonale jasné a plné.

CONNUBIA

Sdílení emocí, společná setkání, moderní design, kombinovatelnost, kvalita, 100% vyrobeno v Itálii, „dítě“ značky Calligaris, kvalitní materiály jako dřevo a keramika – to vše je Connubia.

Connubia je mladá značka, která vznikla v roce 2007 na základech firmy Calligaris a obsahuje výběr z kolekce židlí a jídelních stolů. Název firmy pochází z latinského „conubium“ (manželství, svazek) a vyjadřuje přirozenou souvislost mezi produkty a firmou a jejich vzájemného sloučení do originálního a jedinečného spojení. Nábytek je vyráběn z kvalitních materiálů , jako je dřevo, keramika (která je odolná proti poškrábání, skvrnám a je dobře udržovatelná), speciální tkaniny, kvalitní plasty a další.

MORETTI COMPACT

Praktický, moderní, ekologické materiály, bez obsahu formaldehydu, vodou ředitelné barvy, certifikace a atesty, italská kvalita, největší výrobce dětských pokojů v Itálii- to vše je Moretti Compact

Jedinečnost tohoto nábytku spočívá v jeho detailech – hrany zkosené na 45°, hliníkové profily (díky kterým se neponičí hrany nábytku), soft-closing systém zajišťující tiché dojezdy a dovírání, vysouvací postele, rostoucí postele, rostoucí stoly. S Moretti Compact si můžete seskládat dětský pokoj, skříně do jakéhokoliv pokoje, obývací stěnu. Dalším benefitem této značky je široká škála barevných variant a výborná kombinovatelnost jednotlivých komponentů. A v neposlední řadě italská kvalita – certifikáty, zaručující potvrzení o ekologickém, kvalitním nábytku s nejnižším možným obsahem formaldehydu (splnění nejpřísnější japonské normy).

CAMEL GROUP

Masivní dřevo, tradiční kolekce, šikovné ruce italských řemeslníků, kvalitní systémy dobrzďování, kvalitní materiály, rychlý termín dodání – to vše je Camelgroup.

 

KARBOX, NYXX

Inovativní světla, nadčasový design, speciální vlákna, moderní materiály – to vše je Karboxx.

O společnosti:

Karboxx je italský výrobce světel, který nabízí zajímavý sortiment moderních designových lustrů, nástěnných svítidel, stolních i volně stojících lamp a dalších doplňkových svítidel.

Nadčasový minimalistický design stejně jako použití špičkových moderních materiálů je charakteristické pro celý sortiment. Při výrobě se uplatňují materiály jako např. uhlíková vlákna nebo sklolaminát, které jsou lehké, ale zároveň i velmi pevné a odolné.

Karboxx trvale pracuje na svém výzkumu a hloubkové analýze designu, což bylo vždy základem růstu společnosti.

Světla značky Karboxx jsou dílem několika návrhářů, jenž patří k uznávaným osobnostem nábytkového designu. Jsou to Enrico Franzolini, Vicente Garcìa Jimènez, Brian Rasmussen, Fabio Flora a Serena Papait.

 

TROPICO

Česká kvalita, nadnárodní společnost, rychlý termín dodání, originální pěna Flexifoam , široký výběr matrací – to vše je Tropico.

O společnosti:

Skupina Hilding Anders je předním výrobcem matrací a postelí v Evropě a v Asii. Sídlo a vedení společnosti se nachází ve švédském městě Malmo. Začátky společnosti se datují kolem roku 1939. V současné době je skupina Hilding Anders aktivní ve více než 40 zemích světa a zaměstnává více než 7000 zaměstnanců. Hilding Anders Česká republika je největším výrobcem matrací a doplňků pro zdravé spaní na českém i slovenském trhu. Své místo si získala především díky silnému zázemí nadnárodní společnosti, dlouholetým zkušenostem a nepřetržitému vývoji nových technologií.

OFFICITY

Originální pojetí kancelářského vybavení, funkčnost, nadčasový design, kvalitní materiál, dlouholetá tradice – to vše je Officity.

O společnosti:

Officity přináší pojetí originálního kancelářského vybavení. Odlišnost značky Officity ve světě běžného kancelářského designu je především v moderním a nadčasovém designu, který dodá jiskru všem interiérům. Firma zajišťuje komplexní služby od návrhů až po realizaci kancelářských prostor a budov.

Officity má výhradní zastoupení společnosti Quadrifoglio – italského prodejce kancelářského nábytku, který se dlouhodobě prosazuje na mezinárodním trhu a to především díky prvotřídní kvalitě těchto výrobků, propracovaných konstrukcí a zajímavým designem. Společnost The Quadrifoglio Group má své zázemí v Itálii, kde byla založena v roce 1991. Továrna zaměstnává více než 90 dělníků, 8 oblastních manažerů a 80 obchodních zástupců po celém světě.

 

 

 

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY