Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

Menu

Interiér na klíč

 

Profesionálně vypracované návrhy interiérů už dávno nejsou projekty pouze pro sídla velkých společností či restaurací. Stávají se běžnou službou v soukromé sféře. Stěhujete se do nového? Nebo váš byt či dům potřebuje rekonstrukci? Potřebujete pomoc či poradit? Využijte náš odborný tým, který se specializuje na návrhy a realizace interiérů bytových i komerčních prostor.

Součástí kompletní realizace návrhu interiéru je bourací a stavební činnost, pokládka podlahových krytin, povrchové úpravy, malování, úprava italského nábytku na míru nebo třeba jeho následná montáž. 

Náš moderní italský nábytek ocení milovníci stylu, vkusu a kvality. Nabízíme prvotřídní kousky designového nábytku, který v běžných obchodech v Česku nenajdete. Jako jedni z mála navíc disponujeme barokním nábytkem, který vám atmosféru domova doslova vyšperkuje. 

Postaráme se o malé domácnosti, ale i prostorné byty nebo rodinné domy a vily. Zařídíme vaši domácnost moderním způsobem. Společně vybereme do vašeho obývacího pokoje pohodnou italskou sedací soupravu, navrhneme vhodnou obývací stěnu, pustíme do vaší ložnice klid a jídelní kout vybavíme funkčně a vkusně. Nábytek přepravujeme vlastní dodávkou s personálem, který se stará o to, abychom vám zboží přivezli v pořádku a bez poškození.

 

Jak probíhá spolupráce?

  • Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás a domluvíme se na osobní schůzce.

  • Předložíme vám návrh a cenovou nabídku.

  • Přijedeme si zaměřit prostory v místě realizace.

  • Vypracujeme kompletní návrh vašeho interiéru.

  • Předložíme vám návrh k odsouhlasení a domluvíme si harmonogram realizace.

  • Poskytneme vám následnou asistenci a doladění detailů interiéru (doplňky, fotodokumentace a další).

 

VZOROVÝ PROJEKT: ZDE

NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ: ZDE

NAŠE REALIZACE: ZDE

 

Naše nabídka služeb:ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o tajných akcích a novinkách italského interiéru. Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY