Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

Menu

Potahové látky

 

Potahové látky jsou určené zejména pro čalounění nových i starších kusů nábytku. Mimo to Vám také navrhneme a ušijeme např. povlečení, ubrusy, prostírání, polštářky a další. V naší nabídce najdete širokou nabídku látek v moderním, barokním a zámeckém stylu.

Široká nabídka struktur, barev, stylů a zejména množství brokátu, hedvábí, sametu, moaré, gobelinu, mikrovlákna, kůže, jemné a hrubé, jednobarevné a vzorované tkaniny. Pro majitelé restaurací, hotelů, kaváren a společně s architekty a designéry, kteří pracují na komerčních projektech, určitě ocení odolnost proti ohni, opotřebení a snadnou údržbuTextílie zaujmou svou elegancí, jednoduchostí, přirozeností a jedinečným designem. Doba dodání: do 4 týdnů, dle typu látky. Výroba: 100% made in Italy. Kontaktujte nás pro bližší informace o materiálech a metráži, vzorník látek Vám rádi zapůjčíme a zpracujeme kompletní cenovou nabídku. Na vyžádání Vám zašleme kompletní nabídku látek, zde zobrazujeme pár vybraných látek.

 

  • potahové látky
  • čalounické porty
  • dostupné již od 1 bm
  • ceny od 364,- Kč/ bm, šíře 140 cm
  • při odběru většího množství možná sleva
  • vzorky látek možno zaslat poštou 

 

Pro kompletní nabídku a vzorníky nás kontaktujte.

 

KATALOGY POTAHOVÝCH LÁTEK

Prosíme o trpělivost při načítání, fotografie jsou ve vysoké kvalitě.

Šíře: 140 cm, odběr dle požadovaných bm. Specifikaci materiálů Vám sdělíme na vyžádání (dle výběru látky). Máme také látky Aqua Clean.

 

      

Co se týče čalounických port, nabídku zasíláme dle vybraných látek, aby materiály k sobě pěkně ladily.

Pokud jste nenašli látku, kterou hledáte, kontaktujte nás. Zašleme Vám širší portfolio nabízených látek.

 

Poptávkový formulář

 

 


ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o tajných akcích a novinkách italského interiéru. Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY