Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

Menu

Dětské pokoje

 

Myslíme i na ty nejmenší. Italský nábytek snoubí styl, kvalitu a jedinečnost. Díky naší široké nabídce modulů a variability Vám umožníme zařídit si vysněný dětský pokojíček dle Vašich představ a požadavků. Náš modulární nábytek je k dispozici v mnoha barevných variantách, které navíc lze kombinovat. Abyste si kompozici dokázali lépe představit v prostoru, připravíme vám zdarma 2D vizualizaci. Doba dodání je u nás 4 - 6 týdnů. Zkrátka, italský nábytek dodá vašemu domovu to pravé kouzlo. Naše zákaznická výroba je kombinací designu a funkčnosti dle Vašeho přání.

  

Jak postupovat?

  • Zaměřte se na kompozici a vyberte si design podle vlastního vkusu - viz. naše katalogy.

  • Společně prokonzultujeme vaše požadavky a doladíme rozměry. Kompozici dětského pokoje upravíme na míru tak, aby vám vyhovovaly police, skříňky, úložné prostory, doplňky apod.

  • Teď jsou na řadě barvy. Rádi vám osobně přivezeme nebo pošleme náš bohatý vzorník, abyste si v klidu vybrali vhodnou barevnou kombinaci.

  • Nakonec vám připravíme konečný 2D-3D návrh a zpracujeme cenovou nabídku.

 

NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ: ZDE

Provedení: lamino nebo lak (v leské i matné variantě, dle výběru klienta, možná kombinace barev)

Dobržďování, úchytky: soft closing, push & pull nebo dle výběru

Doplňující sortiment - tapety, osvětlení, sedací nábytek máme v nabídce také, kontaktujte nás.

Katalogy 

  

 

Dětské pokoje

 

Studentské pokoje

 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ:

 

 


ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o tajných akcích a novinkách italského interiéru. Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY