Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

Menu

INFORMACE O DOPRAVĚ A MONTÁŽI

Pro bližší informace nás kontaktujte.

 

DOPRAVA NÁBYTKU:

Jaká je doba dodání zboží?

Standardní doba dodání je 4-8 týdnů. S časovým předstihem Vás vždy telefonicky nebo písemně kontaktujeme.

Proč je doprava dražší než u ostatních e-shopů? 

Zboží přepravujeme vlastní dodávkou a personálem, který se stará o to, abychom Vám zboží přivezli v pořádku a bez poškození. Díky tomu Vám můžeme zajistit i výnos a montáž najednou. Personál Vám předá kompletní předávací protokoly a zodpoví na Vaše dotazy. Veškeré zboží je pojištěné a v případě nehody se o vše postaráme my. 

Jak je zboží přepravováno?

Zboží je přepravováno ve velmi dobře zabalených krabicích a paletách, součástí jsou i ochranné polystyrenové rohy a ochranné fólie. Díky kvalitně balenému zboží se nemusíte obávat poškození.

Je zboží smontované nebo v demontu?

U menších položek (noční stolky, komody, toaletní stolky, židle) Vám přivezeme zboží již smontované, to je skvělé, že? U položek jako jsou postele, šatní skříně, vitríny, tv stěny apod. jsou montážní listy součástí balení. V případě zájmu Vám zajistíme odbornou montáž. Pro ověření jednotlivého zboží nás kontaktujte.

Jak probíhá převzetí zboží?

Při vykládce zboží Vám naši kolegové pomohou s vykládkou a zboží si zkontrolujete, zda v pořádku dorazilo a je bez poškození. Následně podepíšete předávací protokol a zboží můžete začít využívat.

Jak je to s dopravou u menších položek (tapety, obrazy a osvětlení)?

Tyto menší položky zasíláme dopravní společností Geis za zvýhodněných podmínek. Zboží je nutné při převzetí zkontrolovat a nejlépe také rozbalit, zda je v pořádku. V případě poškození je nutné vše zapsat do předávacího protokolu. Samozřejmě zboží balíme tak, aby se při dopravě nepoškodilo.

Jaký je postup, pokud se zboží poškodí během dopravy?

Při poškození zásilky zákazník musí sepsat s dopravcem reklamační protokol. To je nezbytná podmínka, abychom mohli reklamaci o poškození během doručení dopravcem uznat. Bez reklamačního protokolu nemá zákazník nárok na nové zboží. Jakmile obdržíme vaši zprávu o reklamaci, spojíme se s vámi a dohodneme další postup. 

 

Ceník:

1) Vyzvednete si na skladě - vlastní doprava:

 • Zboží si vyzvednete na skladě v Českých Budějovicích .... zdarma (Vráto 86, 370 01 Vráto)
 • Zboží si vyzvednete na skladě v Bratislavě .... zdarma (areál Free Zone Sipox Kopčianska 92, 851 01 Bratislava Slovensko)

 

2) Dopravíme k Vám SMLUVNÍ PŘEPRAVCE - bez manipulace a výnosu

 • zboží do 30 kg (ČR)....... 199,- Kč vč. DPH
 • zboží od 30-70 kg (ČR)....... 849,- Kč vč. DPH
 • zboží od 70-150 kg (ČR)....... 999,- Kč vč. DPH
 • zboží od 150-300 kg (ČR)....... 2 420,- Kč vč. DPH
 • zboží od 300-400 kg (ČR)....... 2 900,- Kč vč. DPH
 • zboží do 30 kg (SK)....... 18 € vč. DPH
 • zboží od 30-70 kg (SK)....... 60 € vč. DPH
 • zboží od 70-150 kg (SK)....... 79 € vč. DPH
 • zboží od 150-300 kg (SK)....... 139 € vč. DPH
 • zboží od 300-400 kg (SK)....... 204 € vč. DPH

Na základě objednání služby, lze doobjednat výnos zboží, a to pouze v případě, že se nejedná o smluvního přepravce. V tomto případě zboží přivezeme a vyložíme za 1. uzamykatelné dveře. 

 

3) Doprava ITALIER včetně montáže

Zboží Vám zavezeme, vyneseme, smontujeme a zlikvidujeme odpady. Součástí ceny není montáž, kalkuluje se zvlášť.

 

 • České Budějovice... 600,- Kč vč. DPH
 • Jihočeský kraj... 1 815,- Kč vč. DPH
 • Praha.. 1 815,- Kč vč. DPH
 • Středočeský kraj.. 2 420,- Kč vč. DPH
 • Plzeňský kraj ... 2 420,- Kč vč. DPH
 • Ostatní kraje... 3 025 Kč
 • Slovensko... 0,5 EUR/km (výjezd z Č. Budějovic)

 

MONTÁŽ:

Montáž nábytku Vám zajistí náš odborný tým montážníků. Kalkulaci montáže Vám zpracujeme individuálně na základě výběru nábytku a adresy realizace. V případě, že Zákazník nevyužije naši nabídku odborné montáže, nemůžeme nést odpovědnost za vady neodborně provedené montáže. Se všemi důsledky s tím spojenými.

 

PLATBA

Nabízíme 3 možnosti platby:

1) Bankovní převod - za zboží zaplatíte převodem nebo vkladem prostředků na náš účet vedený u ČSOB Banky. Po zadání objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s částkou, kterou je potřeba uhradit. Po obdržení prostředků na účet Vám obratem potvrdíme objednávku.

2) Hotově na pobočce v Českých Budějovicích - za zboží zaplatíte v hotovosti na naší pobočce. Kontaktujte nás a domluvíme se na termínu, připravíme Vám kompletní dokumenty k platbě a zboží ihned po zaplacení zadáváme do výroby.

3) Online GOPAY platbou / platební kartou - za zboží zaplatíte bezpečně a nejrychleji prostřednictvím platební karty přes platební bránu GOPAY. Po zadání objednávky Vám bude vyúčtována částka ve výši 100%, kterou je potřeba uhradit. Po obdržení prostředků na účet Vám obratem zasílám potvrzení o platbě a fakturu. Díky zaplacení celé částky dopředu, se při převzetí zboží nemusíte starat o zaplacení dobírky. 

 

Platba probíhá zaplacením zálohy ve výši 70%. Po zaplacení zálohy zadáváme zboží do výroby, doplatková faktura se doplácí až při převzetí zboží. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

*Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

Bankovní spojení:

CZK měna:

banka: ČSOB banka

číslo účtu CZK: 285049085/0300

IBAN: CZ7303000000000285049085

BIC/SWIFT kód: CEKOCZPP

  

EUR měna:

banka: ČSOB banka

číslo účtu EUR: 285049288/0300

IBAN: CZ24 0300 0000 0002 8504 9288

BIC/SWIFT kód: CEKOCZPP 

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o tajných akcích a novinkách italského interiéru. Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY