Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

Menu

O NÁS

 

„Tvoříme srdce domova", přesně tak zní motto italského interiéru. S ním je spojena naše obchodní myšlenka, v jejímž rámci nabízíme našim zákazníkům originální a moderní italský nábytek a vybavení. Od roku 2015, kdy jsme italský interiér založili, věnujeme velké úsilí tomu, abychom poskytovali profesionální služby. Zakládáme si na osobním přístupu, kvalitě a jedinečnosti nábytku. Prodáváme moderní nábytek pro moderní život, který splňuje nároky na kvalitu a design. Trendy a inspiraci čerpáme na světových veletrzích.

Budujeme dlouhodobé vztahy se zahraničními dodavateli, a proto se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu vybraných italských značek. V našem sortimentu najdete neotřelé kousky barokního nábytku, glamour nábytku nebo moderního nábytku a stylového nábytku. Vytvoříme vám prostor, do kterého se budete rádi vracet. Naše značka představuje souhrn kvality, jedinečnosti a moderna. Záleží nám na tom aby nábytek lahodil vašemu oku, stejně tak jako aby vám dlouho a dobře sloužil.

 

NAŠE PŘEDNOSTI

 

 

Italská výroba

Nabízíme nábytek italských výrobců s dlouholetou tradicí

Doprava CZ & SK

Zboží přepravujeme vlastní dodávkou a personálem

Výnos & montáž

Rádi Vám zajistíme montáž a výnos nábytku.

Osobní přístup

Každý člověk je výjimečný...

 

Zápůjčka vzorků

Zasíláme vzorky materiálů a čalounění na vyžádání zdarma

Přijedeme za Vámi

Za našimi klienty osobně jezdíme s kompletními materiály

Čalounění a barevnost

Design nábytku si můžete libovolně změnit, typ čalounění a barvy.

Návrhy

Většina nábytku je modulární, vypracujeme Vám bezplatně návrh dle požadavků

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o tajných akcích a novinkách italského interiéru. Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY