Telefon +420 774 431 196, PO-PÁ: 9:00 - 17:00

 

ITALSKY INTERIER Vám přináší pojetí opravdu originálního stylového a moderní nábytku a vybavení. Svět plný nových rozměrů a barev v mnoha kolekcích nábytku jistě osloví i Vás. Seznamte se s odlišností značky ITALSKY INTERIER.

 

NABÍZÍME:
• bytový, kancelářský a komerční nábytek
• vybavení interiéru na klíč
• návrhy a 3D vizualizace
• služby architekta a designera
• homestaging
• osobní přístup

 

BYTOVÝ NÁBYTEK
Moderní/stylový, tradiční nábytek se stane součástí Vašeho interiéru. Prodáváme nábytek pro moderní život, který splňuje nároky na kvalitu a design. Trendy a inspiraci čerpáme na světových veletrzích.
Vybavíme Vám: ložnice, dětské a studentské pokoje, jídelny, obývací pokoje, předsíně, venkovní prostory…

 

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK
Jsme prodejci kancelářského nábytku, který se dlouhodobě prosazuje na mezinárodním trhu zejména svou prvotřídní kvalitou, propracovanými konstrukcemi a zajímavým designem.
Nabízíme: kancelářské stoly, židle, úložné prostory, recepce, dělící příčky…

 

KOMERČNÍ NÁBYTEK
Plánujete otevření kavárny, baru, restaurace nebo potřebujete vyměnit staré vybavení za nové? V obrovské konkurenci je zapotřebí, aby váš interiér vynikal. Nabízíme vám jídelní stoly, židle, křesla, lavice, sedací boxy a mnoho dalšího. Zkuste dát restauračním stolům a židlím jedinečný a neokoukaný vzhled.

 

ITALSKÁ KVALITA

V našem sortimentu naleznete jen kvalitní výrobce a dodavatele nábytku. Klademe velký důraz na kvalitní materiály a zpracování nábytku. Naším cílem jsou spokojení klienti a dlouhá životnost nakoupeného zboží.

 

  

ODBĚR NOVINEK

Vyplňte vaší e-mailovou adresu a získejte pravidelný přehled o akcích a novinkách italského interiéru.

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY