Telefon +420 774 431 196

 Přihlásit se

Samoa - sedací soupravy

 

Italská kvalita za rozumnou cenu:

Společnost Samoa přijala Společnou odpovědnost podniků (CSR – Corporate Social Responsibility). Jedná se o přístup k podnikání předpokládající odpovědné chování podniku ve všech oblastech – ekonomické, sociální, ekologické, včetně odpovědných a korektních vztahů ke všem zájmovým skupinám. Posláním Samoy je schopnost vyrábět vysoce kvalitní sedací soupravy v krásném a moderním designu za ceny, které jsou přijatelné i pro zákazníky, kteří nemají tak vysoké ekonomické možnosti.

Materiály:

Samoa věnuje velkou pozornost hledání nových řešení vycházející z funkčnosti produktů, materiálů a jejich kombinací s tkaninou a kůží. Samoa se snaží vyhovět potřebám měnící se společnosti, aby se dosáhlo výroby sedací soupravy, která bude schopná spojit funkčnost, design, praktičnost a přijatelnou cenu.

Úspěchem těchto italských sedacích souprav je  kvalitní dřevěné konstrukce a různé typy nedeformovatlných polstrování, na němž mohou být další směsi peří nebo ostatní směsi, které zajišťují podporu, pružnost a trvanlivost těchto výrobků.

Rozměry:

Všechny sedací soupravy jsou vyráběny v několika rozměrech - od křesel, přes dvou-tří sedy až po sedací soupravy pro 5 osob, rohové apod. Pro podrobnou kalkulaci pište na: info@italskyinterier.cz

 

 

 

 

 


Kde nás najdete:

Showroom České Budějovice

Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Fakturační údaje:

ITALSKY INTERIER s.r.o.

Dubné 148
373 84 Dubné

Krajský soud v Českých Budějovicích,
Oddíl C, Vložka 15629

IČ: 06892817
DIČ: CZ06892817

Kontakt:

Máte dotazy?

Telefon:
+420 774 431 196

E-mail:
info@italskyinterier.cz

Web:
www.italskyinterier.cz