Telefon +420 774 431 196

 Přihlásit se

Služby architekta:

Rádi byste si vybavili více místností a nevíte jak na to? Preferujete službu architekta? Italský interiér ve spolupráci s architektem zajišťuje komplexní služby jak v oblasti architektury a urbanismu, tak i v oblasti interiéru a designu. Zabýváme se komplexním zpracováním projektové dokumentace, inženýrskou činností a poskytujeme autorský i technický dozor během realizace díla. S investorem je záměr vždy individuálně konzultován na základě jeho osobních požadavků a představ. Řešení úlohy klade důraz na skloubení přání klienta s výslednou estetikou a architektonickou kvalitou díla s přihlédnutím na vnější okolí a charakter dané lokality. Výsledný návrh díla je mimo jiné prezentován také pomocí přehledného 3D modelu a vizualizací.

Interiérová studie zahrnuje: Dispozičního návrhu bytu, dispoziční řešení nábytku v prostorách bytu, architektonické řešení interiéru bytu jako předloha pro výrobu a výběr interiérových prvků (nábytek, světla, obklady, dlažba). Návrh barev a dekorů interiéru bytu, výkresová dokumentace v úrovni studie, vizualizace bytu.

Po dohodě lze interiérovou studii doplnit o stavební průzkum, projektovou dokumentaci pro stavební povolení, projektovou dokumentace pro provedení stavby, statické ověření a posouzení konstrukcí, dílenské a konstrukční výkresy, výkresy řemesel – technika prostředí staveb.

Cena jednotlivých studií a prací je stanovena individuálně na základě požadavků klienta.

Kde nás najdete:

Showroom České Budějovice

Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Fakturační údaje:

ITALSKY INTERIER s.r.o.

Dubné 148
373 84 Dubné

Krajský soud v Českých Budějovicích,
Oddíl C, Vložka 15629

IČ: 06892817
DIČ: CZ06892817

Kontakt:

Máte dotazy?

Telefon:
+420 774 431 196

E-mail:
info@italskyinterier.cz

Web:
www.italskyinterier.cz